Bahar Temizliği Saç Rutininiz

Bahar Temizliği Saç Rutininiz

Saç bakımı basit hissettirmelidir. Yeni yıl denemelerinden ve yeni ürünleri test etmenin sıkıntılarından geçtiğinizi düşünürsek, küçük bir bahar temizliği ile sadeliğe geçmenin zamanı geldi. İşinize yaramayan ürünleri atın ve gerçeklerini yakınınızda tutun. Bu yıl önerilerimizden herhangi birini aldıysanız, OLAPLEX rafınızda ve orada kalacak. 

 

Bahar, gelişme ve çiçek açma zamanıdır ve aklınızda yeni bir görünüme sahip olmanız şaşırtıcı değildir. Yeni bir saç kesimi, renk veya doku olsun, OLAPLEX saçınızı eskisinden daha sağlıklı hale getirirken hasarı azaltmak için orada. OLAPLEX'i her salon hizmetinde kullanabilirsiniz, bu yüzden stilistinize bundan bahsedin! Saçlarınız bahara dönerken, sağlıklı saç bakımını aklınızda bulundurun. Bu, saç rutininizi sağlamlaştırmak ve mümkün olan daha sağlıklı saçlar için OLAPLEX'i önde ve merkezde tutmak anlamına gelir.

 

Her şeyin zirvesindesiniz, saçınıza düzenli olarak OLAPLEX uyguluyorsunuz ve sert görünümünüz gelişiyor, sonra hepimizin yaşadığı o korkunç an geliyor - en sevdiğiniz ürün tükeniyor! Daha önce de belirttiğimiz gibi, saç bakımı basit, telaşsız ve endişesiz hissettirmelidir. Bu nedenle OLAPLEX Aboneliklerini başlattık. En sevdiğiniz OLAPLEX ürünleri için abonelikler mevcuttur, bu nedenle OLAPLEX'inizin postayla gelmesini beklerken asla günler veya haftalar boyunca tedavi görmezsiniz. 

 

Stokunuzu otomatik olarak yenilemenin yararı, yalnızca rafınızı dolu tutmakla ilgili değildir. Bir abonelik, sağlıklı saç rutininizin hiçbir zamanını kaçırmamanızı sağlar. Saç her gün çevreden, mekanik şekillendirmeden ve termal şekillendirmeden zarar gördüğünden, saçın bakımı ve onarımı sırasında tutarlılık çok önemlidir. Rutininize ara verdiğinizde, OLAPLEX saçınızdaki bağları onarıp yeniden birleştirene kadar saçınıza verilen hasar kalıcıdır. 

 

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Ödüllü astarımız OLAPLEX Nº.0 ve ödüllü küresel en çok satan OLAPLEX Nº.3, evde yoğun onarımda son noktadır ve başlamak için ideal bir yerdir. Bu tedaviyi sağlıklı saçlar için haftada bir kez veya yıpranmış saçlar için daha fazla kullanın. OLAPLEX'i istediğiniz sıklıkta uygulayın, bu nedenle saçınıza ekstra sevgiye ihtiyaç duyduğunda bakım yapın! 

 

Sağlıklı bir saç rutininde bir diğer önemli faktör nemdir; Nº.0 ve Nº.3 bağları yeniden oluştururken, herhangi bir sağlıklı saçın ihtiyaç duyduğu bir şey olan nemlendirmezler. Duşta OLAPLEX Nº.5 Bond Maintenance Conditioner ile bakım yaparak tedavinizi tamamlayın. Şekillendirirken, bağları yeniden oluştururken, 72 saate kadar kabarmayı azaltırken ve daha kolay yönetilebilir bir saç başı oluştururken saçı gün boyunca nemli tutmak için OLAPLEX Nº.6 Bond Pürüzsüz Bırakmayan Şekillendirici Bakımı uygulayın. 

 

 En sevdiğiniz OLAPLEX ürünlerine abone olarak sağlıklı saç rutininizi yerinde tutmak için olaplex.com'u ziyaret edin  !

Blog haberleri