Satıldı
TÜKENDİ
SUGARBEAR VEGAN VİTAMİN CARE

SUGARBEAR HAIR VITAMINS - 1 MONTH

0,00 TL
0 yorum
STOKTA KALMADI

SUGARBEAR VEGAN VİTAMİN CARE SUGARBEAR HAIR VITAMINS - 1 MONTH

SugarBearHair vitaminleri yumuşak ve lezzetli çiğnenebilir saç vitaminleridir! Vegandırlar, zulüm içermezler ve ABD'de üretilirler, tadını çıkarabileceğiniz tatlı bir tat için doğal meyvelerle tatlandırılmışlardır!

Sugar Bear Hair, biotin, folik asit ve D Vitamini gibi temel saç dostu vitaminlerle formüle edilmiştir
. Saçınızın hedeflerine ulaşmak için gereken tüm besinleri almak için günde 2 sakızlı ayıyı çiğneyin ve yutun! Geleneksel büyük, brüt vitaminlerin aksine, sakızlarımızın alınması kolaydır ve midenizi yormaz. 

Vitaminlerimiz hormon içermediğinden yüz veya vücut kıllarınızı etkilemez. 
Jelatin yok. Süt yok. Gluten yok. Yan efektleri olmayan. 

Siparişinizle birlikte bir şişe SugarBearHair vitamini alacaksınız. 30 gün sürecek şişe başına 60 sakız vardır. Günde 2 sakızlı ayı öneriyoruz. 
Dünya çapında gönderiyoruz - Tüm ülkeler! Nakliye ağırlığı 8 oz.

Vitaminler en az 3 ay süreyle alındığında en iyi şekilde çalışır, ancak en iyi sonuçlar 6 ayda alınır. Sonuçlar kişiden kişiye değişecektir. 13 yaş ve üzeri için önerilir. 13 yaşından küçükler doktor izni almalıdır.

*YASAL UYARI: Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. SugarBearHair tarafından ifade edilen görüşler ve beslenme önerileri, geleneksel tıbbi hizmetlerin yerini alması amaçlanmamıştır. Ciddi bir tıbbi durumunuz varsa, tercih ettiğiniz doktorunuza görünün. Bireysel sonuçlar değişebilir.

İNSANLARDAN


Üyelerimiz satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, Lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşınız.