Satıldı
TÜKENDİ
SUGARBEAR VEGAN VİTAMİN CARE

SUGARBEARHAIR WOMEN'S MULTI | VEGAN MULTIVITAMIN - 1 MONTH

0,00 TL
0 yorum
STOKTA KALMADI

SUGARBEAR VEGAN VİTAMİN CARE SUGARBEARHAIR WOMEN'S MULTI | VEGAN MULTIVITAMIN - 1 MONTH

SugarBearHair® Kadın Multi-Vitamin sakızları, kadınlar için tasarlanmış, kullanımı kolay, bilimsel olarak formüle edilmiş vegan bir vitamin kompleksidir! 

Büyük kokulu hapları yutmayı bırakın ve tatlı, lezzetli, meyve aromalı SugarBearHair® sakızlarının tadını çıkarmaya başlayın!

Omega-3, Vitamin B-12, C, D-2, E ve daha fazlası ile formüle edilmiştir! Vitamin takviyesine yardımcı olacak 16 mikro besin, birçok kadının önerilen günlük diyetlerinde eksik olabilir. B-9 vitamininin bir formu olan folat ile tasarlanmıştır!
Bu lezzetli güzellik ayıları, kolajen üretimine yardımcı olabilecek vegan kaynaklı amino asitler içerir!*
ABD'de üretilmiştir! Yapay tatlandırıcılar ve tatlandırıcılar içermez! Farkı tadacak ve hissedeceksiniz!
Siparişinizle birlikte bir şişe SugarBearHair Kadın Multivitaminleri alacaksınız. 30 gün sürecek şişe başına 60 sakız vardır. Günde 2 sakızlı ayı öneriyoruz. 

Kadın Multi ve SugarBearHair Saç Vitaminlerini birlikte yiyebilir miyim?  
Evet! Onlar mükemmel bir kombinasyon!

Kadınlar Multi'nin keyfini kimler çıkarabilir?
13 yaş ve üzeri herkes! Bu formül, çoğu kadının diyetinde genellikle eksik bulunan vitamin ve mineralleri içerir, bu yüzden buna 'Women's Multi' denir.

Kadın Multi ne işe yarar?
Women's Multi, birçok kadının günlük diyetlerinde eksik olabileceği vitaminleri tamamlamaya yardımcı olur. Enerji, cilt ve vücut sağlığını desteklemeye yardımcı olmak için tasarlanmış vitamin ve minerallerle formüle edilmiştir.*

Kadın Çoklu Vegan, Helal veya Koşer mi?
Evet! Women's Multi %100 Vegan, Helal sertifikalı ve Koşer sertifikalıdır.

Women's Multi'nin Saç Vitaminlerinden farkı nedir?
SugarBearHair Saç Vitaminleri, normal sağlıklı saç ve tırnak büyümesini desteklemek için 13 vitamin ve mineral içerir. 
Women's Multi, sağlıklı cildi desteklemek için 5 besin, saç ve tırnakları desteklemek için 5 besin, enerjiyi desteklemek için 6 besin ve toplam vücut sağlığını desteklemek için tasarlanmış toplam 16 besin içerir.
Women's Multi, iki tatlı lokmada her şeyden biraz almanın harika bir yolu! 

Dünya çapında gönderiyoruz - Tüm ülkeler! Nakliye ağırlığı 8 oz. 
200 USD'nin üzerindeki tüm siparişler için PayPal kullanılmalıdır (kargo ve vergi dahil). Lütfen dikkat: PayPal ile ödeme yapmak için bir PayPal hesabına ihtiyacınız yoktur. Daha fazla bilgi için SSS'mize bakın.   

Vitaminler en az 3 ay süreyle alındığında en iyi şekilde çalışır, ancak en iyi sonuçlar 6 ayda alınır. Sonuçlar kişiden kişiye değişecektir. 13 yaş ve üzeri için önerilir . 13 yaşından küçükler doktor izni almalıdır. 


*YASAL UYARI: Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. SugarBearHair tarafından ifade edilen görüşler ve beslenme önerileri, geleneksel tıbbi hizmetlerin yerini alması amaçlanmamıştır. Ciddi bir tıbbi durumunuz varsa, tercih ettiğiniz doktorunuza görünün. Bireysel sonuçlar değişebilir.

İNSANLARDAN


Üyelerimiz satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, Lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşınız.