Satıldı
TÜKENDİ
VENTOSO DÜZLEŞTİRİCİ

Ventoso Premium Pearl Coffee&Champagne Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici ve Maşa

509,90 TL
0 yorum
STOKTA KALMADI

VENTOSO Ventoso Premium Pearl Coffee&Champagne Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici ve Maşa

Ventoso’nun yeni Premium ürün serisini keşfedin!
İnci kahvesi ve şampanya pembesi renkleriyle daha şık, özel tasarım kutusuyla özelleştirilmiş, ayrıcalıklı saç şekillendirici ürünlerini deneyiminize sunuyoruz.

Saçlarınıza verdiğimiz değeri premium kalitede seramik kaplı ürünlerimiz ile hissedin!
Ventoso Premium Pearl Coffee & Champagne Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici ve Maşa ile ister düz, ister dalgalı saçları tek bir ürünle elde edebilirsiniz.

Aç / Kapa kilit sistemi ile cihazınız kapalıyken maşa, açtığınızda düzleştirici olarak kullanabilirsiniz. Seramik kaplamalar ısıyı eşit olarak dağıtarak saç telleri ve uçlarının yanmasının önüne geçer. Saçtan pürüzsüzce kayarak yumuşak ve parlak sonuçlar oluşturur.

İÇİNDEKİLER
Ventoso Premium Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici ve Maşa EPS868 / Garanti Belgesi ve Ürün Kataloğu

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Açma-Kapama düğmesi / Negatif iyonizerli / 2200C’ye kadar ayarlanabilir ısı aralıkları (+, – düğmeleri) / 160°C -220°C ısınma aralığı / Isı derecesini gösteren led gösterge / Güvenli tutuş bölgesi / Otomatik kapanma güvenliği (60dk.) / 115x29mm çaplarında seramik kaplı plakalar / 2.5 metre uzunluğunda 360° dönebilen kablo / 30 saniyede hızlı ısınma / Fazla ısınmayı önleme ve ısıyı sabit tutmayı sağlayan PTC heater donanımı / Çoklu gerilim seçeneği (100V-220V) Türkiye’de ve yurtdışında kullanma imkanı sağlar.

İNSANLARDAN


Üyelerimiz satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, Lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşınız.