Satıldı
TÜKENDİ
VENTOSO DÜZLEŞTİRİCİ

Ventoso Premium Pearl Coffee Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici

509,90 TL
0 yorum
STOKTA KALMADI

VENTOSO Ventoso Premium Pearl Coffee Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici

Ventoso’nun yeni Premium ürün serisini keşfedin! İnci kahvesi ve şampanya pembesi renkleriyle daha şık, özel tasarım kutusuyla özelleştirilmiş, ayrıcalıklı saç şekillendirici ürünlerini deneyiminize sunuyoruz. Saçlarınıza verdiğimiz değeri premium kalitede seramik kaplı ürünlerimiz ile hissedin!
Ventoso Premium Pearl Coffee Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici, ince ve kalın tüm saç tiplerinde kullanabilirsiniz. Diğer düzleştiricilere oranla daha uzun tasarlanmış ağız yapısı sayesinde, saçı daha hızlı düzleştirir. 115x25mm seramik kaplama plakaları, saç düzleştirme işlemini kolaylaştırır. Seramik kaplamalar ısıyı eşit olarak dağıtarak saç telleri ve uçlarının yanmasının önüne geçer. Saçtan pürüzsüzce kayarak yumuşak ve parlak sonuçlar oluşturur. Seramik yapısı saçlarda elektriklenmeyi engeller.Yüksek ısısı sayesinde brezilya fönü sonrası ve keratin bakım işlemi sırasında kullanıma uygundur. Bütün saç tipleri ile uyumludur.

İÇİNDEKİLER
Ventoso Premium Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici EPS118 / Garanti Belgesi ve Ürün Kataloğu

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Açma-Kapama düğmesi / 230°C’ye kadar ayarlanabilir ısı aralıkları (+, – düğmeleri) / 130°C -230°C ısınma aralığı / Isı derecesini gösteren led ekran /Otomatik kapanma güvenliği (60dk.) / 115x25mm çaplarında seramik kaplı plakalar / 2.5 metre uzunluğunda 360° dönebilen kablo / 30 saniyede hızlı ısınma / Fazla ısınmayı önleme ve ısıyı sabit tutmayı sağlayan PTC heater donanımı / Çoklu gerilim seçeneği (100V-220V) Türkiye’de ve yurtdışında kullanma imkanı sağlar.

İNSANLARDAN


Üyelerimiz satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, Lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşınız.